Benka Martin (Kostoliště 1888 - 1971 Malacky)
Dívka s květinou, monogramováno a datováno MB 1955, tuš a akvarel/papír, 25 x 26,5 cm, rozměr kazety 37 x 27 x 6 cm (Šm)
Kresba je součástí ozdobné v kůži vázané kazety, kterou zhotovil restaurátor a knihař Ladislav Kolařík z Hodonína
25.11.2017 - 14:00
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 20.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |